+48 608-622-565 Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz
Uslugi-specjalistyczne-wysokosciowe

Usługi wysokościowe

Powrót do usług
1 pon 2015 royadmin

Biurowce i apartamentowce to zazwyczaj bardzo wysokie budynki, których utrzymanie w czystości nie jest wcale takie proste. Umycie okien czy elewacji nie jest możliwe z poziomu pomieszczenia, ponieważ nie wszystkie okna da się otworzyć. Nowoczesne budownictwo, stosujące przeszklone ściany utrudnia to w sposób szczególny. Czy zatem jesteś zdany na brudne okna w Twoim biurze?

Nic z tych rzeczy. Nasz zespół, który jest wyspecjalizowany w czyszczeniu okien i elewacji na dużych wysokościach zadba o to, by szyby i zewnętrzna część budynku lśniły czystością. Specjalne detergenty powodują, że okna są przejrzyste i nie pozostają na nich żadne smugi.

Wszyscy pracownicy, którzy stanowią nasz zespół wysokościowy są wyposażeni w wiedzę i umiejętności do wykonywania tego rodzaju zadań, co potwierdzają posiadane przez nich liczne certyfikaty i kwalifikacje. Uzyskaliśmy uprawnienia i pozwolenia do wykonywania takich prac. Podejmując z nami współpracę masz gwarancję, że usługi zostaną wykonane dokładnie i bezpiecznie z zachowaniem wszystkich niezbędnych procedur.

W ramach tej gałęzi naszej działalności oferujemy również prace związane z regulacją drzew znajdujących się na Twojej posesji. Dbanie o prawidłowy kształt koron drzew leży w zakresie obowiązków właściciela terenu, na którym te drzewa się znajdują. Nie chodzi wyłącznie o względy estetyczne, ale również o bezpieczeństwo osób, które przebywają pod drzewami. Zaniedbane korony i rozrośnięte gałęzie grożą oberwaniem, a to może nieść ze sobą bardzo poważne konsekwencje. Właśnie z tych względów proponujemy naszą pomoc. Dzięki temu, Ty i Twoi goście możecie spać spokojnie.

WEZWIJ SPECJALISTĘ

Jeszcze dziś się odezwiemy!

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN

Zapraszamy do kontaktu!

0PLN